Zingabet Bedava Bonus Veriyor Mu?

Zingabet Bedava Bonus Veriyor Mu?

Zingabet sitesi kayıt esnasında bir bonus kampanyası paylaşmıyor kullanıcıları ile ancak dönem dönem bir çok kampanya yaparak kullanıcılarını bonuslar ile buluşturuyor.

Zingabet sitesinde bonuslu bir başlangıç yapmak istiyorsanız, sosyal medya hesaplarını kullanmanız yeterli olacaktır.

Zingabet Bedava Bonus Veriyor Mu?

Bir çok siteye nazaran zingabet sitesinde bonus kampanyaları ile daha çok yüzgöz olacağınızdan şüpheniz olmasın. Haftalık olarak “yatırım ve discount” kampanyaları ile kullanıcılarını bonusla buluşturan “zingabet” sitesine hemen bir üyelik açarak bu kampanyalardan sizde yararlanabilirsiniz.

Zingabet Bonus Veriyor Mu?

Zingabet sitesi başlarken bazı dönemlerde özellikle lig başlarında “ 20 TL Free Bonus” kampanyası açarak kullanıcıların siteyi tanıması adına “free bonus” kampanyaları düzenlemektedir.

Free bonus kampanyalarından yararlanmak için “zingabet hesabı” açarak sorunsuz bir şekilde, bir çok kategoride verilen hizmetlerden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

20 TL olarak verilen bonus kampanyasının hiç bir şekilde çevrim şartı yoktur tamamen, siteyi tanımanız adına hesabınıza tanımlanan bonus kampanyasıdır.

Müşteri Temsilcisi hakkında 15 makale
Arkadaşlar ben Zingabet müşteri temsilcisi Samet, site hakkında bilgiler paylaşıp siz değerli kullanıcıların isteklerine ve taleplerine anınıda destek olmak için çalışmalar yapmaktayım. Bir sorun yaşarsanız benimle irtibata geçin ve size kısa sürede yardımcı olmak için çalışmalar başlatayım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*