Zingabet Para Yatırma Seçenekleri

Zingabet Para Yatırma Seçenekleri

Evet arkadaşlar doğru sayfasınız, Zingabet sitesine nasıl para yatırabileceğiniz ve para yatırırken hangi ödeme yöntemlerini kullanacağınızı aşağıda sizlere anlattık. Sitede olası bir sorun yada bir öneride bulunmak isterseniz, hemen sitemizi ziyaret edin ve sizlere anında yardımcı olalım.

Yorum yap bölümünde öneri ve şikayetlerinizi bizlerle paylaşarak, doğrudan bize talep oluşturabilirsiniz.

Zingabet sitesinde günlük olarak bir para yatırma limiti bulunmaktadır. Dilerseniz bir günde 100 farklı para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Zingabet para yatırma seçenekleri

Sadece para yatırımı yaparken koyulan bir limit var ; 20 TL olan bu en az para yatırma limitine uymanız durumunda sitede hiç bir şekilde para yatırırken bir sorun yaşamanız söz konusu değildir.

Zingabet ne ile para yatırımını kabul ediyor?

Arkadaşlar aşağıdaki bulunan ve para yatırma sayfasında sizleri bekleyen metodlar bu şekildedir. Ödeme yaparken bu yöntemleri kullanarak rahatlıkla siteye ödeme yapabilirsiniz.

  • Papara
  • Payfix
  •  Jeton
  • BTC
  •  QR

Curaçao lisans komisyonu tarafından yukarıdaki ödeme yöntemleri güvenilir ve kaliteli olduğu kabul edilmiştir. Aksine bu ödeme yöntemlerini bu sitede görmeniz söz konusu değildir.

Zingabet Ödeme Limiti Kaç TL dir?

Zingabet sitesi en alt ödeme limiti “20 TL” olarak sınırlandırılmıştır.

Zingabet Ödeme Yapıyor Mu?

Zingabet sitesi ödeme yapmama gibi bir sorun söz konusu değildir, aksine ödeme talepleri en kısa sürede sonuçlanır.

Müşteri Temsilcisi hakkında 15 makale
Arkadaşlar ben Zingabet müşteri temsilcisi Samet, site hakkında bilgiler paylaşıp siz değerli kullanıcıların isteklerine ve taleplerine anınıda destek olmak için çalışmalar yapmaktayım. Bir sorun yaşarsanız benimle irtibata geçin ve size kısa sürede yardımcı olmak için çalışmalar başlatayım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*